Şeker hastalarına “diyabetik ayakkabı”  

Şeker hastalarına “diyabetik ayakkabı”  

ABONE OL
Ekim 21, 2023 11:24
Şeker hastalarına “diyabetik ayakkabı”  
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tarımın Sesi- Diyabet hastaları için her gün yeni bir gelişme ile karşılaşıyoruz. Hastanın beslenmesinden, günlük yaşamına derken, artık giydiği ayakkabı bile bir önem taşıyor.

Sitemize ulaşan bilgiye göre, geniş ürün yelpazesi, yenilikçi tasarımları, kaliteli ürünleri, rekabetçi fiyatları, ulaşım kolaylığı ile ayakkabı ve çanta sektöründe nitelikli bir ticaret platformu haline gelecek olan fuarın öne çıkan ürünleri arasında; diyabet hastalarının ayak ve ayak parmaklarında yara oluşumunu engelleyen ayakkabılaryer alacak.

Hastalara özel olarak üretilen diyabet ayakkabısı aynı zamanda çok fazla ayakta duran, aşırı kilolu olan ve diz ağrısı çekenler için de ideal bir ürün olarak satışa sunuluyor. Kullanılan özel malzeme ile birlikte ayakkabının dikişsiz ve doğal deri olmasını sağlayarak, şeker hastalarının ayaklarına konfor sağlıyor.

Stylish new shoes on color background, top view

 

BAĞCIK KİLİTLEME SİSTEMİ İLK KEZ SERGİLENECEK

Fuarın bir diğer dikkat çeken ürünü ise; çocukların, öğrencilerin, yaşlıların ve birçok insanın bağlamak ve çözmekte zorlandığı ayakkabılara getirilen bağcık kitleme ve çözme aparatı olacak. Bu bağcık aparatı ile insanlar, ayakkabıları her defasında bağcık çözüp giymek ve bağlamak zorunda kalmıyor. Bir başka özellik olarak; ayakkabı bağı kendiliğinden çözülmeyerek bağcık kitleme ve çözme aparatının altına gelen bir başka aparatla burcunuzu ve mottonuzu herkese gösterme imkanı sağlıyor. Böylelikle her yaştan insanın kişiliğini, kimliğini ifade edebileceği ve karakterini yansıtabileceği ‘yeni’ bir moda ikonu da alıcıları ile buluşturulacak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP