“Zeytinyağı ve Sağlık” paneli

“Zeytinyağı ve Sağlık” paneli

ABONE OL
Kasım 9, 2023 13:33
“Zeytinyağı ve Sağlık” paneli
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eskişehir/ Tarımın Sesi– Anakent Belediyesi’nin farkındalık oluşturan bilgilendirici panel ve söyleşileri sürerken, Ankara Üniversitesi Gıda Güvenliği Enstitüsü ile Zeytin Dostu Derneği iş birliğiyle düzenlenecek olan “Zeytinyağı ve Sağlık” paneli alanında uzman isimleri Eskişehirliler ile buluşturacak.

11 Kasım Cumartesi 13.30’da Haller Gençlik Merkezi Frigya Salonu’nda gerçekleştirilecek panelin açılış konuşmasını Eskişehir Anakent Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen yapacak.

Moderatörlüğünü Ankara Üniversitesi Gıda Güvenliği Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mücahit Taha Özkaya’nın yapacağı panelde, Düzen Laboratuvarlar Grubu Kurucu ve Yöneticisi Laleli Zeytin ve Zeytinyağı İşletmesi Kurucusu Prof. Dr. Yahya R. Laleli, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizyopatoloji ve Gıda Metabolizma Klinik Beslenme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nuray Yazıhan, Fizyoloji Profesörü Fonksiyonel Tıp Uygulayıcısı “Sağlıklı Yaşıyoruz” Sosyal Sorumluluk Projesinin Danışma Kurulu Üyesi Prof. Dr. Nazan Uysal Harzadın, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Cenap Yılmaz ve Hacettepe Üniversitesi Medikal Onkoloji Bölümünden Gül Kahraman konuşmacı olarak yer alacaklar.

Anakent Belediyesi yetkilileri, zeytinyağı ve sağlık ilişkisinin her yönüyle uzmanlar tarafından ele alınacağı, merak edilen sorulara yanıtların bulunacağı panele tüm Eskişehirlilerin katılma çağrısını yaptı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP