Yanmar Turkey, İzmir Tarım Fuarı’da yerini alacak

Yanmar Turkey, İzmir Tarım Fuarı’da yerini alacak

ABONE OL
Ocak 29, 2024 10:07
Yanmar Turkey, İzmir Tarım Fuarı’da yerini alacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tarımın Sesi– Yanmar Turkey, İzmir AGROEXPO 19. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı’nda yeni ürünleriyle yerini alacak. Çiftçiler traktörler ile YTAgri tarım makine ve ekipmanlarını yakından görme fırsatı bulacak.

100 ülkeden 500 katılımcı ile 300 bin ziyaretçinin beklendiği, toplam 3 milyar dolarlık iş hacmine sahne olması amaçlanan Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ise dördüncü büyük tarım ve hayvancılık fuarında Yanmar Turkey, İzmir Torbalı tesislerinde ürettiği traktörlerle katılacak. Standa farklı kullanım alanlarına uygun 47-60 beygir gücünde StageV motorlu traktörler ile 16-90 beygir arası güce sahip Solis marka traktörler yer alacak. global iş ağının desteği ile geniş ürün portföyünde kalite, sağlamlık , fonksiyonelliği bir arada bulunduran, uluslararası tarım ekipman markası YTAgri de Yanmar ve Solis traktörlere ek İzmir tarım fuarında yeni tarım ekipmanı modelleriyle standa görücüye çıkacak.

Fuarda sergilenecek YTAgri marka ürünleri aynı zamanda dışsatımın da gözdesi konumunda. Yüksek kaliteye sahip YTAgri marka toprak işleme, balya-yem grubu gibi farklı kategorilerdeki ‘ara çapa’, ‘çizel’, ‘dip kazan’, ‘yem karma’, ‘balya makinası’, ‘kültivatör’ gibi uzun ömürlü kullanıma sahip tarım ekipmanları iç piyasaya sunulmasına ek olarak Japonya, Doğu Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Türki Cumhuriyetler ve Uzak Asya’ya ihraç ediliyor.

Türkiye’de 50 ile 90 beygir gücüne sahip traktörlerden oluşan yeni Solis XL serisi, common rail yakıt sistemi, mekanik shuttle, orijinal kabin, farklı vites seçenekleri gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Yeni emisyon standartlarına uygun Stage V motora sahip traktörler, görünüş olarak benzersiz ve göz kamaştıran yeni tasarım çizgisiyle diğer modellerden ayrışıyorlar.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP