Sürdürülebilir üretim için güç birliği…

Sürdürülebilir üretim için güç birliği…

ABONE OL
Ekim 23, 2023 17:57
Sürdürülebilir üretim için güç birliği…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tarımın sesi-Crowne Plaza İstanbul Florya’da gerçekleşen 2. Uluslararası Güvenilir Ürün Zirvesi ve Feed the Future Ödül Töreni büyük bir başarıyla tamamlandı. Zirvede katılımcılar, geleceğin daha güvenilir ve sürdürülebilir olması için nasıl birlik olacağına dair fikirlerini paylaşırken, yerel üretimin geliştirilmesi için de güç birliği yapıldı.

Güvenilir Ürün Platformu Danışma Kurulu Üyesi ve Oğuz Holding CEO’su Enes Örer, sürdürülebilir üretim için yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

“Güvenilir Ürün Platformu gibi çok değerli bir platformun içinde bulunmaktan çok memnunum. Bu programa destek vermek bizim için ayrıca büyük bir onur. “Üreten Yöre Üreten Türkiye” mottosu ile bir araya geldik. Dünyadaki tüm gelişmeleri çok hassas bir jeopolitik konumda karşılayan bir ülke olduğumuz için ilk önceliğimiz kendi kendine yeten bir ülke olmak olmalı. Üretimin her alanına sahip ve hakim olma gayesindeyiz. Birinci görevimiz; öncelikle kendi kendimize yetme, kendi üretimimizi gerçekleştirme. Önce bireysel sonra şirket olarak kendi kendine yetebilme gayretindeyiz. Önümüz çok açık çünkü işine aşık insanlar burada. İşlerimiz artarak devam ediyor. Her yıl daha da çoğalacağız” ifadelerini kullandı.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP